Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. getmans1
11. noshkov
12. forexninja
13. rosiela
14. kvg55
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. varg1
7. planinitenabulgaria
8. iw69
9. mimogarcia
10. getmans1
11. noshkov
12. forexninja
13. rosiela
14. kvg55
Най-популярни
Най-активни
1. mimogarcia
2. sarang
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. dominos
2. sarang
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. iw69
8. rosiela
9. deathmetalverses
10. dominos
Постинг
18.03.2010 20:01 -
селото е в разруха, транспорта - със спукани гуми... а оцеляваме някак си..
.С най малки пенсии заплати, продължителност на живота и най голяма бедност Това е днес, но си бе заложено още в онова преди 1989 година време ...
Интелигенцията от онова време, защото не са били "от предния отряд на работническата класа". Плащаха им заплати наполовина от работническите
Социализма рухна, нека муууу.... защото не разбра смисъла на умствения труд. Издигна лозунга за сърпа и чука и си повярва, че той е създателля. Сбърка рутинността с творчеството... вместо патент и права на творците замазва очи с авторско свидетелство и парички. Капитализмът не е давал пари, а право на твореща да внедри и само той да произвежда и продава изделията и проектите.
Но... заради това неразбиране социализмът се изчерпа, рухна поради липса на конкуриращи се идеи.
Запустяват вече и градовете, заради гурбета. Няма приемственост, Няма индустрия, няма къде младите нито в града нито на село да добият опит от по възрастните, да поемат щафетата на труда
Спечели временно и Запада, като ни направи свой пазар и забави кризата си с две десетилетия. Ние се превърнахме в маркетиада,
Качество на храната у нас и в Европа: Вик на емигрант
Ей, всичките многознайковци относно ракията, некачествената храна и оцветителите, само ще ви кажа едно-от доста време живея в Германия и да знаете, тук храната НИКОГА не е била толкова качествена като в България. Тук АБСОЛЮТНО всичко е наблъскано с консерванти и химия, единствено значително по-скъпите продукти са сравнително изчистени от боклуци! Аз затова купувам само скъпи хранителни продукти, защото имам доста познати с развалени стомаси и други болести! Така че още един път пиша до тези, дето много знаят и вечно се оплакват: Поживейте няколко години в чужбина, после ще видим къде храната е вкусна и качествена, тази в България или онази в ЕС?! Тогава ще замълчите и дано пък не започнете да ревете, как сте заболели от европейската храна!
Интелигенцията от онова време, защото не са били "от предния отряд на работническата класа". Плащаха им заплати наполовина от работническите
Социализма рухна, нека муууу.... защото не разбра смисъла на умствения труд. Издигна лозунга за сърпа и чука и си повярва, че той е създателля. Сбърка рутинността с творчеството... вместо патент и права на творците замазва очи с авторско свидетелство и парички. Капитализмът не е давал пари, а право на твореща да внедри и само той да произвежда и продава изделията и проектите.
Но... заради това неразбиране социализмът се изчерпа, рухна поради липса на конкуриращи се идеи.
Запустяват вече и градовете, заради гурбета. Няма приемственост, Няма индустрия, няма къде младите нито в града нито на село да добият опит от по възрастните, да поемат щафетата на труда
Спечели временно и Запада, като ни направи свой пазар и забави кризата си с две десетилетия. Ние се превърнахме в маркетиада,
Качество на храната у нас и в Европа: Вик на емигрант
Ей, всичките многознайковци относно ракията, некачествената храна и оцветителите, само ще ви кажа едно-от доста време живея в Германия и да знаете, тук храната НИКОГА не е била толкова качествена като в България. Тук АБСОЛЮТНО всичко е наблъскано с консерванти и химия, единствено значително по-скъпите продукти са сравнително изчистени от боклуци! Аз затова купувам само скъпи хранителни продукти, защото имам доста познати с развалени стомаси и други болести! Така че още един път пиша до тези, дето много знаят и вечно се оплакват: Поживейте няколко години в чужбина, после ще видим къде храната е вкусна и качествена, тази в България или онази в ЕС?! Тогава ще замълчите и дано пък не започнете да ревете, как сте заболели от европейската храна!
Знаем как да оцеляваме ,не знаем как да ...
Някак ще оцеляваме
Зима иде, хляб няма, зрелищата изтъркани...
Някак ще оцеляваме
Зима иде, хляб няма, зрелищата изтъркани...
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари
Търсене
Блогрол
1. Блога в Гоогле
2. мит
3. wordpress
4. портал
5. Европа, България Русе
6. Начало струнен транспорт
7. Електродвигатели Дуюнова
8. НАРОДНО ИНВЕСТИРАНЕ
9. Elektromera
10. Mesenver
11. НЕДЕЛИН
12. Sky Way
13. ТВ програма
14. СТЕВИЯ
2. мит
3. wordpress
4. портал
5. Европа, България Русе
6. Начало струнен транспорт
7. Електродвигатели Дуюнова
8. НАРОДНО ИНВЕСТИРАНЕ
9. Elektromera
10. Mesenver
11. НЕДЕЛИН
12. Sky Way
13. ТВ програма
14. СТЕВИЯ

