2. zahariada
3. leonleonovpom2
4. varg1
5. mt46
6. kvg55
7. wonder
8. sparotok
9. planinitenabulgaria
10. tota
11. bezistena
12. missana
13. getmans1
14. bosia
2. katan
3. wonder
4. leonleonovpom2
5. mt46
6. dobrota
7. bojil
8. ambroziia
9. vidima
10. milena6
2. sarang
3. radostinalassa
4. lamb
5. hadjito
6. simonata
7. bateico
8. rosiela
9. iw69
10. djani
Прочетен: 2275 Коментари: 2 Гласове:
Последна промяна: 11.10.2018 20:07
Програмата от четвъртък до недела на телевизия TVN Ruse в която работеше Виктория Маринова
ЧЕТВЪРТЪК
12:00 |
Игрален филм |
„От упор“ |
13:30 |
Игрален филм |
„Обещанието“ |
15:30 |
Игрален филм |
„Непроследим“ |
17:30 |
Документален филм |
„Глобална енергия“ 4 еп. |
17:50 |
ТВН представя |
„Класически коли“ |
18:15 |
Исторически календар |
„На днешната дата“ |
18:30 |
ТВН представя |
НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН |
19:15 |
Историческо предаване |
„Факти от миналото“ |
19:45 |
Игрален филм |
„Престъпно предградие“ |
21:30 |
ТВН представя |
НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН |
22:00 |
Игрален филм |
„Точка на пресичане“ |
24:00 |
|
Край на програмата |
ПЕТЪК
12:00 |
Игрален филм |
„Артър Нюман“ |
13:40 |
Игрален филм |
„Истинският Люин Дейвис“ |
15:30 |
Игрален филм |
„Действай“ |
17:30 |
Документален филм |
„Глобална енергия“ 5 еп. |
17:50 |
ТВН представя |
„Класически коли“ |
18:15 |
Исторически календар |
„На днешната дата“ |
18:30 |
ТВН представя |
НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН |
19:30 |
Игрален филм |
„Мъж на ръба“ |
21:30 |
ТВН представя |
НОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН |
22:00 |
Игрален филм |
„Адвокатът с Линкълна“ |
24:00 |
|
Край на програмата |
СЪБОТА
12:00 |
Анимационен филм |
„Омагьосаната къща“ |
13:30 |
Игрален филм |
„Добре дошли в капана“ |
15:30 |
Документален филм |
„Една Одисея из Цикладските острови на Гърция“ |
16:00 |
Сериен филм |
„Rogue“ |
17:00 |
ТВН представя |
“ТЯГА”– повторение Свилен Максимов |
18:00 |
ТВН представя |
„Goodwood: Фестивал на скоростта“ |
19:00 |
Документален филм |
„Призрачните градове на американския Запад“ |
20:00 |
Сериен филм |
„Инспектор Валандер“ |
22:00 |
Игрален филм |
„Черната кутия“ |
24:00 |
|
Край на програмата |
НЕДЕЛЯ
12:00 |
Анимационен филм |
„Рачет и Кланк“ |
13:40 |
Игрален филм |
„Опасна плячка“ |
15:30 |
Игрален филм |
„Голямото плискане“ |
18:00 |
ТВН представя |
„Goodwood: Фестивал на скоростта“ |
19:00 |
Документален филм |
„Човекът срещу природата: Yellowstone“ |
20:00 |
Игрален филм |
„ГАЛ“ |
22:00 |
ТВН представя |
„ДЕТЕКТОР“ – с Виктория Маринова |
23:00 |
Документален филм |
„Страст към спорт и фитнес“ |
24:00 |
|
Край на програмата |
2. мит
3. wordpress
4. портал
5. Европа, България Русе
6. Начало струнен транспорт
7. Електродвигатели Дуюнова
8. НАРОДНО ИНВЕСТИРАНЕ
9. Elektromera
10. Mesenver
11. НЕДЕЛИН
12. Sky Way
13. ТВ програма
14. СТЕВИЯ